Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.

Elfa produkuje systemy przechowywania spełniające indywidualne potrzeby użytkowników przez całe życie. Oferta obejmuje różnorodne niestandardowe rozwiązania do przechowywania, a także standardowe, wykonywane na wymiar drzwi przesuwne. Wszystkie produkty cechuje zrównoważona i funkcjonalna konstrukcja najwyższej jakości.

Elfalogo small

Jeroninmo Martins Polska S.A.

Grupa Jeroninmo  Martins Polska S.A.  to ponad 200 letnia portugalska tradycja biznesowa.W Polsce istnieje pod nazwą aptek DBAM O ZDROWIE, drogerii HEBE oraz sklepów BIEDRONKA. BIEDRONKA to nie tylko ponad 2800 sklepów w całym kraju. To tez 16 centr dystrybucyjnych i biur regionu skąd zaopatruje się i wspiera (pod kątem logistycznym, technicznym czy personalnym) każdy z regionów firmy.

Jeronimo martins logo

Kospel S.A.

Firma Kospel S.A., koszalińskie przedsiębiorstwo założone w 1990 roku, które w ciągu 28 lat istnienia na rynku, z małego garażu przeobraziło się w lidera branży techniki grzewczej i zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników w 4 zakładach produkcyjnych w regionie. Produkty firmy to głównie elektryczne podgrzewacze wody, zasobniki i wymienniki c.w.u., pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz elektryczne kotły c.o.

Logo kospel cmyk

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Kronospan jest liderem w branży drzewnej, wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych - płyt do produkcji mebli, płyt budowlanych, paneli podłogowych oraz komponentów do ich produkcji. Prowadzimy produkcję w ramach zrównoważonego rozwoju, dbając o otoczenie oraz stosując innowacyjne technologie.

Logo kronospan

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym, który istnieje od 1991 r. i działa na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Logo pfron

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Sponsor Strategiczny

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi działania związane z rozwojem regionalnym, zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. Projekty realizowane przez PARR S.A. wspierają rozwój społeczno-gospodarczy regionu, powstawanie Start-Upów i innowacji na Pomorzu.

Logo parr razem

Randstad Polska Sp. z o.o.

Randstad Polska, jeden z liderów na polskim rynku doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, jest częścią holenderskiego Randstad Holding. Randstad jest zaufanym partnerem dla firm, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracowników tymczasowych i stałych, w tym specjalistów w zakresie finansów, informatyki, inżynierii oraz w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Logo randstad

State Street Bank Polska

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych – firma działa od 1792 roku i posiada 30 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku. W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 4000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych.

State street bank logo

Steico spółka z o.o.

Steico spółka z o.o. uruchomiła pierwszą w Polsce i jednocześnie najnowocześniejszą na świecie linię do produkcji drewna klejonego warstwowo. Steico spółka z o.o. jako  przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu daje duże  możliwościami rozwoju i szybkiego awansu.

 

Steico logohouse das b6abb3

THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie, a z biurem we Wroclawiu to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje teraz prawie 1000 pracownikow, a nasze usługi swiadczymy we wszystkich landach Niemiec.

Thor logo neu