Oferty pracy

Praktyka w dziale Inżynierii Mechanicznej

Viscon Group Poland sp. z o.o.

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz ze 100-tu osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie. W związku z naszym zaangażowaniem w rozwój młodych talentów i chęcią dzielenia się naszym doświadczeniem, poszukujemy ambitnych studentów na praktyki w naszej firmie.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: Praktyka w dziale Inżynierii Mechanicznej
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:

Viscon Group Poland oferuje każdego roku płatne praktyki i staże dla studentów oraz absolwentów kierunków takich jak:

  • Mechanika i Budowa maszyn, Mechatronika – praktyki obejmują pracę w dziale projektowania maszyn. Praktykant/ka ma możliwość projektowania maszyn, re-engineeringu oraz wykonywania dokumentacji technicznej pod nadzorem doświadczonego konstruktora.
Obowiązki:

Dlaczego warto wybrać praktykę/ staż w Viscon:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość pracy w zespole świetnych specjalistów
  • Ciekawa, różnorodna, dająca satysfakcję praca
  • Aktywne i nieformalne środowisko pracy
  • Jesteś częścią organizacji, w której wszystko, co dotyczy projektowania i budowy maszyn, odbywa się w jednym miejscu – od koncepcji, aż po budowę i programowanie linii produkcyjnej
Firma oferuje:

Co oferujemy:

  • Elastyczna długość trwania praktyki/ stażu dostosowana indywidulanie do kandydata oraz stanowiska pracy (2-3 miesiące)
  • Udział w projektach mających rzeczywisty wpływ na działalność firmy
  • Chcemy rozwinąć Twój Talent oraz przygotować Cię do pełnienia roli samodzielnego Specjalisty
  • Pracę rozpoczynasz od wdrożenia, podczas którego poznasz swoje środowisko pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie i codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Otrzymasz informację zwrotną na temat swojej pracy
Sposób aplikowania: prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@viscon.eu