Oferty pracy

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych i HVAC

Pilgaz Sp z o.o.

Od 1990 roku specjalizujemy się w kompleksowym i generalnym wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zdobyliśmy doświadczenie podczas realizacji wielu obiektów przemysłowych, biurowych, handlowych typu Retail Park, uczelni oraz innych obiektów specjalistycznych.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Stanowisko: Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych i HVAC
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Piła
Wymagania:
  • Ukończone studia I lub II stopnia na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne
  • Obsługa programów środowiska AutoCad
  • Znajomość branży sanitarnej HVAC lub budowlanej
Obowiązki:
  • Sporządzanie rysunków w programie AutoCad
  • Opracowywanie projektów branży sanitarnej pod nadzorem doświadczonych projektantów
  • Udział w wykonywaniu analiz i weryfikacji istniejących instalacji sanitarnych
  • Udział w koordynacji międzybranżowej i uzgodnieniami z inwestorami
  • Udział w weryfikacji zastosowanych rozwiązań podczas uruchomień instalacji
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • udział w projektach i współpracę z profesjonalistami z branży możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę FIT PROFIT
Sposób aplikowania: CV proszę przesłać na adres email jgrzesiak@pilgaz.pl