Oferty pracy

Obsługa sekretariatu

Pracownia Językowa
Zas%c3%b3b 14 1.5x (1) (1)

Najnowsza szkoła językowa w Koszalinie, w której oferujemy kursy językowe dla osób, które cenią wysoką jakość i efektywność nauczania. Od początku pracowaliśmy nad doskonaleniem kursów od strony metodyczniej, co zaowocowało swobodą w przyswajaniu wiedzy oraz pewnością siebie w posługiwaniu się innym językiem.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Obsługa sekretariatu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Bardzo dobra obsługa komputera.
Obowiązki:
  • Kontakt z uczniami szkoły językowej.
  • Opieka nad sekretariatem.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
Firma oferuje:
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Sposób aplikowania: CV na podany adres email: pborowska.arena@gmail.com oraz telefonicznie pod nr.: 501070204