Oferty pracy

Księgowy/a

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Branża: Księgowość, Audyt, Podatki
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Księgowy/a
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);
  • Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.
Obowiązki:
  •  Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  •  Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;
  •  Prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Przygotowywanie płatności dla dostawców;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.
  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=86ca15f4088446688dc44b746351f4fe