Oferty pracy

Asystent w działe technologicznym

GEA Tuchenhagen Polska

Grupa GEA jest jednym z największych producentów i dostawców linii technologicznych, maszyn i komponentów dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i rolnego. Została założona w 1881 roku. W Polsce obecna od ponad 30 lat. Firma zorientowana jest na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań procesowych pozwalających na optymalne wykorzystanie istniejących zasobów i zastosowanych technologii, zapewniając przy tym profesjonalny serwis techniczny oraz najwyższe standardy higieny. Grupa GEA podąża za globalnymi trendami. Swoje działania skupia wokół zrównoważonego rozwoju, Akcje spółki notowane są na giełdzie.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Asystent w działe technologicznym
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych i montażowych
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego Kompletowanie i porządkowanie dokumentacji produkowanych wyrobów
  • Przygotowanie zestawień danych z produkcji
  • Wsparcie inżynierów procesu w codziennych zadaniach
Obowiązki:
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn) - w trakcie
  • Znajomość Pakietu Office, w Excela, umiejętność tworzenia analiz i zestawień
  • Obsługa programu Auto-CAD, SolidWorks
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość ERP- mile widziana
  • Systemowość, rzetelność i zorientowanie na cele
  • Komunikatywność i chęć współpracy
  • Umiejętności organizacyjne i chęć rozwoju
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
Firma oferuje:
  • Umowa zlecenia
Sposób aplikowania: Przesłąnie CV na mail: anna.dovhoruk@gea.com