Oferty pracy

Asystent Projektanta

TSE PROJEKT Sp. z o.o.

Oferujemy zatrudnienie w biurze projektowym i na początek nauczymy Cię obsługi inwestycji oraz korzystania z narzędzi takich jak Auto/Cad, Qgis. Zainwestujemy w Twój rozwój, czym pokieruje profesjonalna kadra. Możemy również elastycznie dopasować grafik pracy.

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystent Projektanta
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • obsługa komputera, pakiet w tym MS Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowane wykształcenie w specjalności: telekomunikacja, elektrotechnika, geodezja (również studenci ostatnich lat studiów).
Obowiązki:
  • prace biurowe związane z przygotowywaniem dokumentacji,
  • pomoc w opracowywaniu dokumentacji technicznej telekomunikacyjnej,
  • sporządzanie przedmiarów oraz opracowywanie opisów i specyfikacji,
  • pomoc przy obsłudze procesu inwestycyjnego (wizje w terenie, pozyskiwanie UUN).
  • cały etat, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00 z możliwością pracy hybrydowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiągniętych efektów pracy (podstawowe uzupełnione o system premiowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Sposób aplikowania: e-mail: praca@tseprojekt.pl