Oferty pracy

Quality Engineer

YINLUN SETRAB POLAND sp. z o.o.

Yinlun Setrab Poland to wywodząca się ze Szwecji firma, która projektuje i produkuje wymienniki ciepła dla wielu światowych marek samochodów premium, m. in. Audi, Bentley, Ferrari, Lamborghini, BMW czy Mercedes. Rozpoczynamy nowy rozdział w historii firmy uruchamiając produkcję układów klimatyzacji (HVAC) dla samochodów elektrycznych. Pierwszy krok już zrobiliśmy - wybudowaliśmy w Karlinie nową halę o powierzchni 10 000 m². Teraz szukamy najważniejszego ogniwa – nowych osób, które dołączą do naszego zespołu. Jesteśmy w okresie szybkiego rozwoju z planami dalszego powiększenia powierzchni produkcyjnej w ciągu najbliższych kilku lat. Na co dzień pracujemy z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami z branży automotive i rozwijamy nowe w obszarze elektromobilności i wspierania energii odnawialnej. Istotne są dla nas także szwedzkie korzenie firmy, które widać w naszej kulturze pracy.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Quality Engineer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Krzywopłoty 1B - Karlino
Wymagania:
  • j.angielski biegły w mowie i piśmie
Obowiązki:
  • Be part of the FMEA team.
  • Develop and implement quality control systems.
  • Handling and analysis of customer rejections.
  • Be part of the daily work with follow-up, initiation of solutions to problems, nonconformities and improvements.
  • To motivate and strengthen the organization through a positive and solution-oriented approach.
Firma oferuje:
  • Umowa o pracę/ umowa zlecenia.
  • Praca hybrydowa (praca na zastępstwo)
  • Wynagrodzenie 6000,00zł - 8500,00zł
Sposób aplikowania: CV w j. angielskim prosimy przesłać na adres e-mail: jolanta.baumann@setrab.com