Oferty pracy

Młodszy Inżynier Testu (Elektronik)

Jabil Poland Sp. z o.o.

Jabil świadczy usługi dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zajmuje się projektowaniem i produkcją podzespołów elektronicznych. Możliwe jest to głównie dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy w ponad 90 zakładach, w 24 krajach opracowują i wytwarzają innowacyjne produkty. W Polsce zatrudniamy 3600 osób, a na świecie liczba ta przekracza 180.000 wyspecjalizowanych pracowników.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Inżynier Testu (Elektronik)
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Kwidzyn
Wymagania:

Oczekujemy:

● Wykształcenia wyższego kierunkowego – elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne,

● Wiedzy z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych, ● Umiejętności programowania w języku C lub C++,

● Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych,

● Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i zaangażowania.

Obowiązki:

Zadania na stanowisku:

● Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych,

● Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów,

● Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów,

● Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych,

● Współpraca z klientem.

Firma oferuje:

Oferujemy:

● Atrakcyjne wynagrodzenie,

● Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

● Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku,

● Dostęp do nowoczesnych technologii,

● Bogaty pakiet świadczeń i benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe, kursy języka angielskiego, dodatek na dojazdy lub zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy).

Sposób aplikowania: adelina_acho-radecka@jabil.com