Oferty pracy

Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 185 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Mistrz Sieci i Instalacji Gazowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • umiejętność zarządzania zasobami w podległym obszarze,
  •  wykształcenie techniczne - minimum średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie w pracy o podobnym profilu
  •  znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych, wiedza z zakresu gazownictwa,
  •  świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru – lub gotowość do uzupełnienia, prawo jazdy kat. B., znajomość pakietu MS Office,
Obowiązki:
  •  organizacja i nadzór pracy monterów realizujących zadania na sieciach i instalacjach gazowych,
  •  odpowiedzialność za realizację zadań przydzielonych grupom monterskim,
  • ocena niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej oraz zgłaszanie potrzeb remontowo – modernizacyjnych,
  •  odpowiedzialność za właściwy dobór pracowników (uwzględniający posiadanie niezbędnych uprawnień) do prac na sieci gazowej, udział w odbiorach oraz przyjmowaniu do eksploatacji sieci gazowej,
  •  nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych, - ewidencjonowanie realizowanych prac oraz analiza raportów z wykonanych prac,
  • współpraca przy aktualizacji ewidencji majątku sieciowego, - odpowiedzialność za zapewnienie i prawidłowe wykorzystanie narzędzi, urządzeń i sprzętu,
  •  współpraca przy ocenie okresowej nadzorowanych pracowników.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy, 13. pensję,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej,
  • karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, - Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, - bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi.
Sposób aplikowania: http://bit.ly/2kysDbZ