Oferty pracy

Operator lasera

Gipo Sp. z o.o.
Logo gipo unlimited innovation

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Odpowiadając na potrzeby Klienta oferujemy rozwiązania optymalizujące produkcję oraz kompleksowe systemy transportu wewnętrznego. Skupiamy się na jakości i jesteśmy dumni z zapewniania usług na wysokim poziomie. Nasze maszyny mają zapewnić oszczędność czasu oraz ograniczyć koszty produkcji i ułatwić pracę ludziom. Muszą być bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Nasze priorytety to niezawodność naszych produktów oraz rozwiązań.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator lasera
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie przy obsłudze lasera TRUMPF,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Obowiązki:
  •  obsługa wycinarki laserowej
  • programowanie pracy lasera na podstawie plików DXF
  • rozliczanie materiału wykorzystywanego na dziale cięcia laserem
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia na nowoczesnych maszynach CNC,
  • atrakcyjny system wynagradzania (stałe wynagrodzenie oraz premie),
  • mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • benefity socjalne (imprezy integracyjne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).
Sposób aplikowania: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą adresu e-mail: praca@gipo.eu Prosimy o dołączenie następujących klauzul:*„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji” *„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska” - jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji