Oferty pracy

Pomocnik Ustawiacza Maszyn Wtryskowych

Rotho Sp. z o.o.

Firma Rotho jest międzynarodowym koncernem działającym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla odbiorców domowych. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy z powodzeniem swoje produkty na rynku szwajcarskim i europejskim.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pomocnik Ustawiacza Maszyn Wtryskowych
Wakatów: 3
Miejsce pracy: ul. Grabskiego 2, 75-209 Koszalin
Wymagania:
  • podstawowa znajomość komputera,
  • predyspozycje techniczne (mechanika i elektryka),
  • mile widziana znajomość obsługi maszyn wtryskowych,
  • dyscyplina pracy, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Obowiązki:
  • 1. Obsługa maszyn wtryskowych
  • 2. Wsparcie Ustawiacza Maszyn Wtryskowych w zakresie montażu i demontażu form oraz innych wskazanych czynnościach
  • 3. Wykonywanie przezbrojeń w zakresie zmiany koloru
  • 4. Kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów
  • 5. Stały rozwój umiejętności w zakresie przezbrojeń form wtryskowych oraz obsługi maszyn z ukierunkowaniem na stanowisko Ustawiacza Maszyn Wtryskowych.
  • 6. Dbałość o stan powierzonych urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • 7. Wsparcie pracowników Działu Utrzymania Ruchu we wskazanych czynnościach
  • 8. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • 9. Wykonywanie innych poleceń przełożonego.
  • umowa o pracę na okres próbny (możliwość dalszej kontynuacji zatrudnienia),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe dla pracowników,
  • szkolenia,
  • fundusz socjalny dla pracowników,
  • praca w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia doświadczenia przy obsłudze nowoczesnych maszyn wtryskowych
Sposób aplikowania: przesłanie CV drogą elektroniczną: rekrutacja@rotho.com lub w siedzibie firmy (prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata do celów rekrutacji)