Oferty pracy

Zastępca Szefa Działu Logistyki

Fabryka Flag Linea

FF Linea to producent druku cyfrowego z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim. Dzięki nowoczesnym technologiom,  wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz pasji wkładanej w wykonywaną pracę jesteśmy jednym z liderów branży reklamowej w UE (www.fflinea.com)

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Zastępca Szefa Działu Logistyki
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku logistycznym, znajomość procedur celnych, mile widziane uprawnienia agenta celnego
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu
Obowiązki:
  • projektowanie i koordynacja procesów logistycznych firmy produkcyjnej
  • nadzór nad funkcjonowaniem gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw
  • realizacja zadań w zakresie dystrybucji towarów, organizacja transportu i nadzór nad terminowością dostaw
  • współpraca z dostawcami i jednostkami administracji celnej
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy
Sposób aplikowania: CV proszę przysyłać na praca@fflinea.com