Oferty pracy

Specjalista ds kosztorysowania

4Tech Sp. z o.o. S.K.

4Tech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetami są wysoka jakość i zadowolenie klientów. Doświadczenie zdobyte w branży hal stalowych i namiotowych powoduje, że naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów wykonania, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasze hale z powodzeniem mogą być alternatywą dla magazynów oraz innych obiektów, budowanych w tradycyjny sposób. Jednocześnie gwarantują one szerokie zastosowanie, zapewniając przy tym dodatkową powierzchnię magazynową czy produkcyjną, którą można w dowolnym momencie powiększyć lub rozbudować. Zajmujemy się również produkcją stolarki aluminiowej i PCV. W naszej ofercie znajdują się okna i drzwi, a także fasady i naświetla. Dodatkowo wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów. W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszynowy. W ciągu kilku lat od powstania, nasza firma rozwinęła się bardzo dynamicznie. Obecnie produkty 4Tech trafiają nie tylko do odbiorców krajowych, ale również w całej Europie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie dla inwestora indywidualnego oraz korporacyjnego. Naszą domeną jest jakość i dbałość o szczegóły, bo to od nich zależy zadowolenie naszych klientów.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds kosztorysowania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenia techniczne budowlane średnie lub wyższe,
  • minimum rocznego doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
  • zainteresowania obszarem związanym z wycenami, kosztorysowaniem, budżetowanie i chęci rozwoju w tym zakresie,
  • czytanie projektów budowlanych,
  • mile widziana obsługa programu AutoCad, umiejętność analitycznego myślenia,
Obowiązki:
  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem oferty,
  • opracowywanie kosztorysów i ofertowych budowlanych,
  • tworzenie budżetów dla poszczególnych inwestycji,
  • współpraca z działem sprzedaży i inwestycji,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę,
  • Pracę w zespole kładącym nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie.
  • Umowa stażowa wraz z wynagrodzeniem.
Sposób aplikowania: biuro@fourtech.pl, 660370481