Oferty pracy

Młodszy Konsultant

Work Service S.A.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Konsultant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin ul. Racławicka
Wymagania:

Oczekujemy:

  • Motywacji do pracy oraz chęć rozwoju osobistego i nabywania nowej wiedzy
  • Umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • Doświadczenia na stanowisku obsługi Klienta oraz pracy w Call Center będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagane)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
Obowiązki:

Wystarczy żebyś:

  • Lubił rozmawiać z ludźmi
  • Podchodził do obsługi Klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany
  • Chciał uczyć się nowych rzeczy
  • Był skuteczny w realizacji założonych celów
  • Sprawnie pisał na klawiaturze
Firma oferuje:

W zamian oferujemy Tobie:

  • Pracę w centrum Koszalina od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7:00-22:00
  • Wstępne szkolenie
  • Umowę o pracę na cały etat
  • System wynagrodzenia - stawka 13,00 brutto + premia
  • Atrakcyjne benefity m.in. dofinansowanie do pakietu sportowego MultiSport, ubezpieczenie grupowe
Sposób aplikowania: CV na adres agnieszka.chabowska@workservice.pl