Oferty pracy

Inspektor ds ochrony środowiska

Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

Jako największa spółka kapitałowa, której właścicielem jest miasto Kołobrzeg, oferujemy usługi m.in. w następujących dziedzinach: odbiór i unieszkodliwienie odpadów komunalnych kompleksowe usługi pogrzebowe urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni budowa i remonty ciągów komunikacyjnych zimowe utrzymanie dróg Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego celem jest świadczenie usług komunalnych na jak najwyższym poziomie. Szeroki zakres prowadzonej działalności oraz doświadczenie i fachowość pracowników sprawiają, iż cieszymy się uznaniem wśród klientów

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inspektor ds ochrony środowiska
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

Wykształcenie wyższe:

  • Kierunek -Inżynieria Środowiska. Znajomość obsługi pakietu Office, w szczególności Arkusza kalkulacyjnego Excell
  • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość przepisów ochrony środowiska w szczególności ustawy o odpadach.
Obowiązki:
  • prowadzenie ewidencji ilościowej dostarczonych odpadów i innych rejestrów wymaganych do prawidłowego funkcjonowania Zakładu.
  •  prowadzenie ewidencji wpłat gotówkowych za przyjęte odpady.
  • prowadzenie ewidencji druków Kp i ich wprowadzanie do systemu informatycznego.
  • bieżąca analiza przepisów, aktów wykonawczych, rozporządzeń i ustaw z zakresu ochrony środowiska
  • wprowadzanie do systemu informatycznego raportów kasowych
  • sporządzanie sprawozdań i raportów z ważeń pojazdów. - sporządzanie kart przekazania odpadów.
  • prowadzenie ewidencji odpadów.
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących gospodarki odpadami.
  •  sporządzanie wniosków, pism urzędowych, analiz, raportów, planów związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska.
  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących gospodarki odpadami do GIOŚ, GUS, Urzędu Marszałkowskiego.
  •  Współpraca z urzędami i firmami w zakresie ochrony środowiska.

Forma zatrudnienia: Okres próbny.Po okresie próbnym umowa na czas określony lub nieokreślony.

- możliwość rozwoju i awansu - pełną wyzwań pracę -pakiet szkoleń

Sposób aplikowania: telefonicznie: 603-859-723, e-mail: kompostownia@zielen.kolobrzeg.pl lub kontakt osobisty