Oferty pracy

Recepcjonistka medyczna

Remedica Sp. z o.o. Sp.K.

Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pomagamy zadbać o zdrowie i podnieść komfort życia. Nasza oferta obejmuje usługi wysokospecjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii, chorób wewnętrznych i endokrynologii, neurologii, kardiologii, neurochirurgii, reumatologii, hipertensjologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej i angiologii, medycyny sportowej, podologii, psychologii i diagnostyki obrazowej. Oferujemy również zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane w doskonale wyposażonej, nowoczesnej bazie zabiegowej.

Branża: Medycyna
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Recepcjonistka medyczna
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne Remedica
Wymagania:
  •  wymagany status studenta,
  • miła aparycja,
  • dyspozycyjność,
  • dobra dykcja,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • znajomość programów Word i Excel,
  • znajomość kasy fiskalnej,
  • doświadczenie w wystawianiu faktur.
Obowiązki:
  • umawianie pacjentów na wizyty lekarskie,
  • organizacja dokumentacji medycznej,
  • dbanie o wizerunek firmy.
Firma oferuje:
  • długotrwałą współpracę,
  • pełne przeszkolenie,
  • praca 2 dni w tygodniu, 50 h/miesiąc, godziny popołudniowe,
  • przyjazną atmosferę.
Sposób aplikowania: marketing@remedica.com.pl