Oferty pracy

projektant mebli

CHWOSTEK Chwoszczyński Paweł
Do stopki

Produkcja mebli, schodów, drzwi

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: projektant mebli
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin ul.Słowiańska 8 b
Wymagania:
  • umiejętność obsługi programu Cad lub Top solid,
  • znajomość systemu WINDOWS,
  • prawo jazdy kat.B
Obowiązki:
  • projektowanie mebli,
  • pomiar i obsługa klienta,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej na produkcję
Firma oferuje:

umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres e-mial: biuro@chwostek.pl wraz z następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).