Oferty pracy

Starsza Księgowa

BG PRODUCTION SP. Z O.O.
Logo bg

BG PRODUCTION jest spółką w branży rybnej. Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą. Zajmujemy się przetwórstwem Łososia Norweskiego i Dorsza Atlantyckiego. Nasze produkty eksportowane są na cały świat. Działamy w zakresie IFS, ASC, Global GAP, BRC, certyfikat Koszerności. W związku z rozwojem i rozbudową zakładu poszukujemy kandydatów do pracy na terenie powiatu białogardzkiego oraz gmin przyległych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Starsza Księgowa
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Białogard
Wymagania:

• wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjnej, • wieloletnie doświadczenie z zakresu operacji księgowo-magazynowych, • biegła znajomość języka angielskiego w mowie (wymóg konieczny), • biegła wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego i przepisów o rachunkowości, • znajomość transakcji WDT, WNT, import, export, • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

Obowiązki:

• wdrożenie zaawansowanej gospodarki magazynowej w systemie finansowo-księgowej oraz jej bieżąca kontrola, • wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych, • bieżąca kontrola zapisów na kontach księgi głównej, • wsparcie zespołu księgowego zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, • przygotowywanie danych zlecone przez Zarząd i ich analiza.

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, • kursy wzbogacające wiedzę w zakresie księgowości, • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.

Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na adres office@bgsalmon.dk lub dzwonić na nr tel. 94 72 22 100