Oferty pracy

Inżynier Automatyk

Jabil Poland Sp. z o.o.

Jabil świadczy usługi dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zajmuje się projektowaniem i produkcją podzespołów elektronicznych. Możliwe jest to głównie dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy w ponad 90 zakładach, w 24 krajach opracowują i wytwarzają innowacyjne produkty. W Polsce zatrudniamy 3600 osób, a na świecie liczba ta przekracza 180.000 wyspecjalizowanych pracowników.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Automatyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kwidzyn
Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (automatyka i robotyka lub pokrewne);
  • Wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki;
  • Umiejętność analizy i syntezy;
  •  Umiejętność abstrakcyjnego myślenia;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Mile widziane umiejętność programowania w C#, znajomość oprogramowania RobotStudio, uprawnienia SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B; - Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz biegła obsługa komputera.
Obowiązki:

Zadania na stanowisku:

  •  Udział w projektach w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych;
  • Przygotowywanie koncepcji sterowania stanowiskami zrobotyzowanymi oraz dobór komponentów;
  •  Programowanie robotów przemysłowych (głównie ABB, Omron), PLC, wizualizacja HMI;
  • Programowanie zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych;
  • Uruchamianie oraz testowanie systemów automatyki;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  •  Wdrażanie działań korygujących.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Ciekawe i ambitne zadania;
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
  • Dostęp do nowoczesnych technologii;
  • Bogaty pakiet świadczeń i benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, dofinansowanie do nauki, do urlopu, do posiłków w pracy).
Sposób aplikowania: adelina_acho-radecka@jabil.com