Oferty pracy

Electrical Site Supervisor

NAJ International Sp. z o.o.

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działamy od ponad 27 lat i z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska od średniego do najwyższego szczebla zarządzania. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem 482. Systematycznie pracujemy nad rozwojem naszych usług, dlatego w roku 2014 dołączyliśmy do jednej z 25 największych sieci Executive Search na świecie - International Executive Search Federation. Dzięki IESF współpracujemy z firmami na całym świecie a nasi kandydaci mają dostęp do bardzo interesujących ofert pracy.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Electrical Site Supervisor
Miejsce pracy: Praca w delegacjach zagranicznych - nie wymagamy relokacji z miejsca zamieszkania.
Wymagania:
  •  Wyższe wykształcenie techniczne – elektryczne (lub pokrewne), oraz studenci ostatniego roku studiów,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Otwartość i gotowość do częstych kilkutygodniowych wyjazdów na projekty dla czołowych koncernów samochodowych na całym świecie,
  • Znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie komunikacji – codzienna praca w tym języku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, elastyczność, podatność na zmiany.
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za organizację i realizację kontraktu dla danej inwestycji u klienta (na terenie Europy) w oparciu o przedstawione wytyczne i dokumentację techniczną,
  • Prowadzenie / nadzorowanie prac instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami obowiązującymi na budowie,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji w oparciu o obowiązujące procedury,
  • Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych prac instalacyjnych i przygotowanie do odbiorów inwestorskich
  • Bieżące reagowanie i wykrywanie niezgodności podczas prac instalacyjnych i proponowanie rozwiązań,
  • Nieustanna współpraca z klientem, raportowanie, udział w spotkaniach w celu analizy i planowania strategii krótkoterminowych,
  • Współpraca z międzynarodowymi i interdyscyplinarnymi zespołami na miejscu budowy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych specjalistów,
  • Możliwość poznania fabryk zlokalizowanych w Europie i na świecie przy realizacji projektów dla najbardziej renomowanych koncernów samochodowych,
  • 2-letni program szkolenia w Polsce i za granicą,
  • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości angielskiego,
  • Szanse na rozwój w strukturach firmy,
  • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i pokrycie wszystkich kosztów wyjazdów służbowych,
  • Pakiet benefitów,
  • Umowa o pracę w Polsce,
  • Delegacje od 6 do 8 tygodni na terenie Europy, przerwy miedzy wyjazdami od 1 do 2 tygodni,
  • Nie wymagamy relokacji z miejsca zamieszkania. Na to stanowisko rekrutujemy dla międzynarodowej firmy produkującej najnowocześniejsze systemy i rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, m.in. takich światowych marek jak PORSCHE, MERCEDES, BENTLEY, JAGUAR, VW, GM, BMW, DC, HYUNDAI i innych.
Sposób aplikowania: CV w j. angielskim wysłane przez formularz: http://bit.ly/SME-formularz