Oferty pracy

Pilot wycieczek

Grecos Holiday sp. z o.o.
Grecos logo rgb

Kochasz podróże i lubisz pracować z ludźmi? Jesteś kontaktowy, twórczy, pełen pasji i lubisz Grecję? Dołącz do zespołu pozytywnie zakręconych ludzi Kalimera Grecos! Zapraszamy do aplikacji na stanowisko pilota wycieczek fakultatywnych Grecosa w sezonie letnim 2019.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: Pilot wycieczek
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Grecja
Wymagania:

Wymagania:

  • zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do wyjazdu na okres od 4 do 6 miesięcy w sezonie letnim 2019,
  • mile widziane uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych, odbyte kursy i szkolenia zawodowe,
  • znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:

Oczekujemy:

  • uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy,
  • zaangażowania i motywacji do podnoszenia swoich kompetencji,
  • pasji do podróżowania i umiejętności dzielenia się nią z naszymi klientami,
  • chęci do stania się ekspertem Wielkich Greckich Wakacji!
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi na jednej z greckich destynacji z możliwością przedłużenia współpracy,
  • konkurencyjne warunki finansowe,
  • zapewnione przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie, strój służbowy, narzędzia pracy,
  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • pracę dla dynamicznie rozwijającego się touroperatora, jednego z największych na rynku polskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.