Oferty pracy

Specjalista do spraw obsługi klienta zagranicznego

Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp.k.

Firma produkujące urządzenia rekreacyjno -zabawowe na place zabaw .

Branża: Administracja
Stanowisko: Specjalista do spraw obsługi klienta zagranicznego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • terminowość,
  • solidność,
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki:

Obowiązki :

  • Obsługa klientów zagranicznych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Współpraca z działem realizacji zamówień
Firma oferuje:

Oferujemy :

  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Sposób aplikowania: adres e-mail : praca@buglo.pl