Oferty pracy

Automatyk

Enbio Technology Sp. z o.o.
Logo enbio jpg

Enbio Technology Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w obszarze badań i rozwoju oraz produkcji zaawansowanych urządzeń do sterylizacji, które wykorzystywane są w przemyśle, medycynie i laboratoriach. Oferowane przez nas mikrofalowe autoklawy Enbiojet oraz autoklawy parowe SteamJet to jedne z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie. Więcej informacji na stronie internetowej: http://enbiogroup.pl/firma/

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Automatyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: 81-198 Dębogórze, ul. Rumska 18
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • ugruntowana wiedza na temat budowy układów elektronicznych
  • doświadczenie w pracy technicznej z klientem
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • wsparcie w zakresie oprogramowania urządzeń,
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem konstrukcji i działania nowych urządzeń, testowanie rozwiązań
  • uruchamianie i serwisowanie urządzeń zdalnie i w lokalizacji użytkownika / klienta
  • optymalizacja parametrów urządzeń i algorytmów sterowania po wdrożeniu
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania horyzontów w obszarze nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole
  • współpracę z wieloma specjalistami w naszym zakładzie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
Sposób aplikowania: prosimy o przesłanie CV na adres marcin.wisniewski@tsg-air.com