Oferty pracy

Animator Czasu Wolnego

Pro-Staff
Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!
Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Animator Czasu Wolnego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Hiszpania
Wymagania: Udział w castingu 08.09.2018 Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem) Poczucie humoru Entuzjazm i kreatywność Zdolności organizacyjne
Obowiązki: Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii. Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.
Firma oferuje: Umowę o pracę, pełne ubezpieczenie Wynagrodzenie dla animatorów bez doświadczenia min. 3300 PLN netto (na rękę) miesięcznie Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem Umowa jest zawierana na okres 3-4-6 lub 12 miesięcy
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. CV należy kierować na adres: biuro@prostaff.pl