pracownik zabezpieczenia technicznego/instalator systemów alarmowych

AGENCJA OCHRONY SZABEL SP. Z O.O.

Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie z siedzibą w Koszalinie przy ul. Morskiej 11 jest firmą o ponad 25−letnim doświadczeniu, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych, systemowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia.

Branża: Administracja
Stanowisko: pracownik zabezpieczenia technicznego/instalator systemów alarmowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: teren działania oddziału Koszalin
Wymagania:

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do zdobywania nowych umiejętności
  • sumienność

Mile widziane:

  •  wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony technicznej
Obowiązki:
  • instalacje i montaż systemów alarmowych
  • naprawy i konserwacje systemów alarmowych

- stabilne zatrudnienie w dużej firmie - umowę o pracę - szkolenia i rozwój zawodowy - narzędzia pracy (m.in. samochód, telefon)

Sposób aplikowania: e-mail na adres a.olejarz@szabel.com.pl