Oferty pracy

Praktykant ds. Budowy Baz Danych

De Gruyter
Rz dg degruyter

De Gruyter (www.degruyter.com) jest wydawcą akademickim o ponad 260-letniej tradycji. Co roku publikujemy ponad 1300 nowych artykułów naukowych z obszaru nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nasze portfolio obejmuje ponad 700 czasopism naukowych publikowanych w modelu subskrypcyjnym lub otwartego dostępu (Open Access). Siedziba firmy mieści się w Berlinie, a regionalne biura w Monachium, Bostonie i Pekinie.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: Praktykant ds. Budowy Baz Danych
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  •  Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dodatkowa znajomość innych języków będzie dużym atutem)
  • Łatwość poruszania się w środowisku internetowym
Obowiązki:
  • Praca badawcza w Internecie
  • wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi oraz tworzenie baz danych
  • Wsparcie działań marketingowych wydawnictwa

Praktykanci współpracują z naszą firmą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Praktyka nie koliduje z innymi zajęciami, ponieważ praktykanci mają swobodę w planowaniu czasu pracy. Praktyka trwa minimum 120 godzin i jest nieodpłatna.

Oferujemy:

  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką działania elektronicznego wydawnictwa naukowego
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych
  • List referencyjny w języku polskim i angielskim
  • Możliwość odpłatnej współpracy przy innych, odpowiadających predyspozycjom praktykanta zadaniach
Sposób aplikowania: Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: internship@degruyter.com. Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).