Oferty pracy

Kierownik ds. Rozliczeń

Polaqua Sp. z o.o.
Logo polaqua

Firma działająca w branży budowlanej.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Kierownik ds. Rozliczeń
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Rościęcino k. Kołobrzegu
Wymagania:
  • • ukończone studia wyższe - preferowany kierunek – Budownictwo;
  • • preferowane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rozliczania dużych projektów drogowych;
  • • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem rozliczeniowym;
  • • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności znajomość obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym;
  • • umiejętność precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego – jako ważny atut;
  • • dokładność i precyzja w działaniu oraz wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.
Obowiązki:
  • • odpowiedzialność za prawidłową pracę Działu Rozliczeń w zakresie powierzonych zadań;
  • • prognozowanie budżetu projektu oraz jego bieżąca kontrola;
  • • przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procesu sprzedaży etapów robót do Zamawiającego;
  • • sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót;
  • • prowadzenie dokumentacji inwestycji.
  • • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem specjalistów z branży;
  • • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Sposób aplikowania: praca@polaqua.pl ; Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest POLAQUA Sp. z o.o. z siedzibą w Wólce Kozodawskiej, ul. Dworska 1 (05-500 Piaseczno). Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe(at)polaqua.pl lub w siedzibie firmy. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w związku z udziałem w procesie rekrutacji na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji i późniejszego ewentualnego zatrudnienia. Informujemy, że: 1. dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie prawa, spółkom kapitałowym Administratora wymienionym na stronie www.grupoacs.com mającym swoje siedziby w państwach Unii Europejskiej lub podmiotom współpracującym z Administratorem na podstawie odrębnych umów i zgodnie z wytycznymi Administratora; 2. jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 3. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO); 4. podanie przez Pana/Pani danych wrażliwych, które nie mogą być przetwarzane przez Pracodawcę do celów rekrutacyjnych (np. dane dotyczące zdrowia, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe), skutkuje usunięciem aplikacji, a zatem uniemożliwi udział w rekrutacji - Pracodawca zastrzega sobie w takim przypadku prawo do nieinformowania o tej czynności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustawach w celu udziału w aktualnym procesie rekrutacji, którego dotyczy złożona przeze mnie aplikacja – niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLAQUA Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od zakończenia rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustawach w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych – niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLAQUA Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia złożenia aplikacji lub do momentu cofnięcia zgody. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustawach jest dobrowolne i dla mnie korzystne. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustawach jest dobrowolne i dla mnie korzystne.