Oferty pracy

specjalista ds. sprzedaży

Bank PeKao

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe mozliwości.

Branża: Bankowość i ubezpieczenia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kamień Pomorski, Świnoujście, Trzebiatów, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin
Wymagania:

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse),
  • minimum pół roku doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych i finansowych,
  • umiejętność budowania relacji,
  • znajomość i umiejętne stosowanie technik sprzedaży,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi aplikacji komputerowych,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym,
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami,
  • monitorowanie zakresu korzystania przez Klientów z usług oferowanych przez Bank,
  • promowanie alternatywnych kanałów dystrybujci oferowanych przez Bank.
  • pełana wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce,
  • mozliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja_OK1@pekao.com.pl W tytule maila należy wpisać SdS_miasto. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.