Oferty pracy

Osoba do obsługi ruchu turystycznego

Koszalińska Kolej Wąskotorowa
Front

Koszalińska Kolej Wąskotorowa jest koleją turystyczną. W sezonie letnim obsługujemy ruch planowy do Rosnowa.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Osoba do obsługi ruchu turystycznego
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Koszalin, Rosnowo
Wymagania:

Na sezon 2018 poszukujemy osób do prac pomocniczych przy obsłudze ruchu turystycznego w związku z prowadzonymi przewozami kolejowymi oraz obsługą marketingową kolei. Osoby odpowiedzialne będą za funkcjonowanie kasy biletowej, sprzedaż pamiątek oraz obsługę pasażerów na plaży w Rosnowie.

Obowiązki:

Prowadzenie kasy biletowej i sprzedaży pamiątek kolei wąskotorowej, obsługa naszych Klientów zarówno w pociągu jak i w Rosnowie, obsługa cateringu, prace pomocnicze.

Forma zatrudnienia - umowa zlecenie. Zatrudnienie w okresie czerwiec - wrzesień. Wynagrodzenie do ustalenia.

Sposób aplikowania: mail p.ruksza@hotmail.com