Oferty pracy

Operator maszyn sterowanych numerycznie

Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o.

Firma Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. działa w branży automotive ,oraz zajmuje się montażem linii przemysłowych.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator maszyn sterowanych numerycznie
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Siemens, Fanuc, Heidenhain,
Obowiązki:
  • obsługa maszyn CNC (3 lub 5 osiowych)
  • pisanie programów z poziomu pulpitu.
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (stawka godzinowa w przedziale 20,00zł – 30,00 zł brutto)
  • system premiowy
Sposób aplikowania: CV na adres e-mail: a.szymoniak@balticat.pl