Oferty pracy

Inspektor d/s technicznych

Gminny Zakład Komunalny w Sianowie

Gminny Zakład Komunalny w Sianowie jest jednostką samorządową. Zajmuje się obsługą nieruchomości komunalnych i wspólnot mieszkaniowych, administracją cmentarzy, sprawuje opiekę nad stadionem, Orlikami, placami zabaw oraz parkami. Dodatkowo zajmuje się utrzymaniem czystości ulic, chodników, pielęgnacja terenów zielonych na terenie miasta oraz zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inspektor d/s technicznych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: ul. Armii Polskiej 19, 76-004 Sianów
Wymagania:

Wymagania niezbędne /obligatoryjne-podlegające ocenie w ramach wstępnej selekcji kandydatów/ 1. Posiada kwalifikacje wymagane na stanowisku inspektora ds. technicznych – co najmniej wykształcenie średnie : profil budowlany i co najmniej 4 lata stażu pracy lub wykształcenie wyższe techniczne i co najmniej 2 lata stażu 2. Ma obywatelstwo polskie (państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu /EFTA/ -strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym), 3. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni z praw publicznych, 4. Nie była skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 5. Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków pracy, 6. Ma stan zdrowia, pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku , 7. Cieszy się nieposzlakowaną opinią. Wymagania dodatkowe /preferowane w ocenie w ramach końcowej selekcji kandydatów/. 1. Doświadczenie zawodowe pracy w dziale technicznym /preferowane doświadczenie o podobnym charakterze/ 2. Dobra znajomość urządzeń elektronicznych /skaner, drukarka, kserokopiarka/. 3. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office. 4. Podstawowa znajomość zasad kosztorysowania robót remontowo-budowlanych 5. Podstawowa znajomość prawa budowlanego oraz ustaw i rozporządzeń związanych z utrzymaniem stanu technicznego obiektów budowlanych 6. Posiadanie dodatkowych kwalifikacji – kursy , szkolenia specjalistyczne, 7. Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, dyspozycyjność

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: 1. Przyjmowanie zgłoszeń usterek i awarii od najemców i właścicieli lokali, 2. Prowadzenie ewidencji pochówków na cmentarzach komunalnych zarządzanych przez GZK oraz sporządzanie stosownej dokumentacji, 3.Wystawianie faktur oraz sporządzanie pism wychodzących z Działu Techniczno- Komunalnego, 4. Do 5-go każdego miesiąca rozliczanie z Działem Księgowości z wykonywanych uchwał, zestawień paliw, dotacji UGiM oraz wszelkich usług wykonywanych przez Dział Techniczno-Komunalny, 5. Wystawianie rachunków za zamiatanie dla zleceniodawców posiadających umowy na zamiatanie jeden raz na kwartał, 6. Prowadzenie ewidencji wszelkich pism przychodzących i wychodzących z Działu Techniczno-Komunalnego oraz archiwizowanie podań, 7. Opiniowanie projektów na roboty budowlane wykonywane przez najemców lub współwłaścicieli nieruchomości, na które wymagana jest zgoda zarządcy budynku, 8. Prowadzenie korespondencji z lokatorami w sprawach związanych z technicznym utrzymaniem budynków, weryfikowanie spraw oraz przygotowanie odpowiedzi i ich przedkładanie zwierzchnikowi w terminie nie przekraczającym 1 miesiąca oraz prowadzenie ewidencji zgłaszanych potrzeb w tym zakresie, 9.Przygotowywanie danych dotyczących potrzeb remontowych na zebrania wspólnot mieszkaniowych oraz do planu budżetowego Zakładu, 10.Prowadzenie dokumentacji obiektów budowlanych – książka obiektu, w sposób zgodny z przepisami prawa budowlanego, 11.Udział w przeglądach technicznych i odbiorach robót. 12.Wykonywanie czynności doraźnie wskazanych przez Kierownika Działu Techniczno- Komunalnego, Zastępcę Kierownika Działu Techniczno-Komunalnego, Dyrektora GZK lub osobę zastępującą Dyrektora w czasie jego nieobecności, wynikających z przepisów i decyzji wydanych przez organy gminy i Dyrektora GZK, 13.Zakup materiałów biurowych na potrzeby GZK z uwzględnieniem wyboru najkorzystniejszej oferty oraz dystrybucja tych materiałów w Zakładzie, 14.Prowadzenie gospodarki pojazdami będącymi w dyspozycji Działu Techniczno- Komunalnego, w tym rozliczanie paliwa przez użytkowane pojazdy i sprzęt, 15.Rejestrowanie kart pracy, kart drogowych, prowadzenie zestawień miesięcznych godzin pracy pracowników Działu Techniczno-Komunalnego oraz sprzętu GZK, 16.Uczestniczenie w pracach Komisji przetargowych w związku z zamówieniami publicznymi udzielanymi przez GZK, 17.Czynne uczestnictwo w wyznaczonych zebraniach wspólnot mieszkaniowych, wspieranie osoby prowadzącej zebranie w sprawach technicznych, 18. Zgłaszanie szkód do Towarzystwa Ubezpieczeniowego 19. Ustalanie przyczyn awarii i zalań 20. W ramach zastępstwa urlopowego lub chorobowego zastępowanie innych pracowników na polecenie przełożonego

Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku od 7.00n do 15.00. Zakład jest jednostką samorządową, wypłacane jest dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynastka), fundusz socjalny.

Sposób aplikowania: http://zbabk.bipfirma.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/418297/ogloszenie_naboru_na_stanowisko_inspektor_ds_technicznych