Oferty pracy

Programista PHP

mentax.pl sp.j. Bartosik, Polak, Tlołka

Firma aktywnie działająca na rynku nowych technologii i ubezpieczeń

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista PHP
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Wymagania:

  • - Swobodne pisanie i rozumienie kodu PHP 7.2
  • - Umiejętność odnalezienie się i rozwijania obiektowego kodu Mile widziane:
  • - Doświadczenie w pracy z GIT
  • - Doświadczenie w projektach realizowanych w symfony - Doświadczenie w pracy z PostgreSQL lub MySQL
  • - Umiejętność pracy z HTML/CSS
  • - Umiejętność tworzenia kodu JavaScript Korzystamy z:
  • - System: Windows/Mac
  • - Edytor: PHPStorm - PHP7.2, okazjonalnie PHP5.5
  • - Architektura: Autorskie rozwiązania oraz symfony
  • - Baza danych: PostgreSQL - GIT (gitlab)
  • - Przygotowane środowiska deweloperskie # Docker (mile widziane jako domyślne) # Vagrant z debianem # Lokalnie zainstalowane na systemie # Frontend: Bootstrap/Angular/ExtJS/LESS/SASS
Obowiązki:

Wymagania:

  • - Umiejętność odnalezienie się i rozwijania obiektowego kodu
  • - Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • - Elastyczny czas pracy
  • - Wynagrodzenie na poziomie 2500 - 7500 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • - Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • - Komfortowe, wielomonitorowe stanowisko pracy
  • - Możliwość wyboru środowiska pracy MAC, Windows
  • - Coroczny udział w przychodzie firmy
  • - Wczasy pod gruszą, dofinansowanie aktywności sportowych
  • - Udział w konferencjach i szkoleniach
Sposób aplikowania: osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: marcin.wybraniec@mentax.pl