Oferty pracy

Geodeta, asystent geodety

Geotop Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Piotr Niewiadomski

Firma powstała w 2009r z siedzibą w Łodzi. Zajmujemy się obsługą geodezyjną budownictwa drogowego, mostowego, kolejowego oraz kubaturowego na terenie całej Polski.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Geodeta, asystent geodety
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Nowogard, woj zachodnopomorskie
Wymagania:

Student zaoczny lub dzienny kierunku Geodezja. Mile widziani także absolwenci. Wymagamy chęci do pracy i nauki, zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Nie wymagamy doświadczenia.

Obowiązki:

Praca w charakterze geodety bądź asystenta geodety na budowie drogi ekspresowej S6 Nowogard - Płoty.

  • tyczenia, inwentaryzacje powykonawcze
  • opracowywanie wyników pomiarów dla zamawiającego.
  • praca pod nadzorem doświadczonych geodetów w zgranym, profesjonalnym zespole .

Firma oferuję ciekawą pracę, która daje możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na dużym projekcie budowlanym z zakresu geodezji inżynieryjnej.

  • Doświadczenie niezbędne do ubiegania się o uprawnienia zawodowe. Podchodzimy elastycznie do czasu pracy, nie wymagamy pełnej dyspozycyjności.
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Kładziemy nacisk na samodyscyplinę, odpowiedzialność i rozwój osobisty naszych pracowników.
  • Dysponujemy nowoczesnym, markowym sprzętem pomiarowych dzięki czemu nasi pracownicy są na bieżąco z nowymi technologiami.
  • Pracujemy na modelach 3D. Zapewniamy zakwaterowanie w Nowogardzie lub zwrot kosztów dojazdu.
  • Organizujemy również staże oraz praktyki zawodowe.
Sposób aplikowania: telefonicznie lub mailowo geotop.lodz@gmail.com , 531299531