Oferty pracy

Majster budowy

DREK SP Z O.O

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Majster budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Polska
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - budowlane
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • organizacja budowy
  • nadzorowanie pracowników
  • kontakt z inwestorem
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie
  • doświadczenie na ww. stanowisku nie jest wymagane.
  • CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.  Prosimy o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Sposób aplikowania: CV na adres: biuro@kerd.pl, kontakt telefoniczny 602798448