Oferty pracy

Operator maszyn

GP People sp. z o.o.

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 9274) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy dla firmy Espersen Koszalin sp. z o.o., światowego lidera przetwórstwa rybnego.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator maszyn
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Aplikuj jeśli: szukasz stabilnego zatrudnienia masz chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji możesz pracować w systemie zmianowym posiadasz doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym posiadasz wiedzę z zakresu procesu produkcji posiadasz wykształcenie min. zawodowe

Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • bieżącą obsługę,
  • poprawne ustawienie i kontrolę pracy maszyn produkcyjnych oraz pakujących
  • bieżącą kontrolę procesu produkcji i pakowania pod kątem zgodności ze specyfikacją oraz założonymi kosztami
  • wypełnianie kart produkcyjnych i jakościowych,
  • wyjaśnianie odchyleń
  • przestrzeganie zasad higieny i wymagań systemu HACCP
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
Firma oferuje:

Od naszego Klienta otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki funkcyjne,
  • system premiowy oraz pakiet benefitów (dofinansowanie do rozrywki, sportu i rekreacji,
  • premie i paczki świąteczne,
  • wyprawki szkolne,
  • wczasy pod gruszą) możliwość korzystania z dofinansowanej kantyny zakładowej,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny,
  • pakiet szkoleń ( w tym możliwość wyjazdów zagranicznych)
Sposób aplikowania: Proszę przesłać CV na maila apakalska@gppeople.pl z podaniem nazwy stanowiska