Oferty pracy

Elektromechanik

GP People sp. z o.o.

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 9274) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy dla firmy Espersen Koszalin sp. z o.o., światowego lidera przetwórstwa rybnego.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektromechanik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, min. zawodowe
  • 2-3 lata doświadczenia w naprawach mechanicznych i elektrycznych
  • uprawnienia elektrycznych, spawalniczych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • naprawy i bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń
  • zapewnienie optymalnej pracy maszyn i urządzeń
  • konfiguracja linii do rozruchu
  • szybkie reagowanie w przypadku awarii
Firma oferuje:

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy + pakiet benefitów
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • szkolenia
Sposób aplikowania: Proszę przesłać CV na maila apakalska@gppeople.pl z podaniem nazwy stanowiska