Oferty pracy

MAGAZYNIER

VAN PUR S. A.

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: MAGAZYNIER
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:
  •  uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowych,
  • umiejętności pracy na wózkach widłowych,
  • gotowość do pracy III-zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole;
Obowiązki:
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • dostarczanie materiałów niezbędnych do produkcji m.in. butelek, puszek, palet oraz odbiór produktów z produkcji,
  • kompletowanie i pakowanie dostaw zgodnie z zamówieniami;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w obszarze Logistyki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, szeroki pakiet socjalny;
Sposób aplikowania: Zainteresowanych niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: k.turek@vanpur.com lub składanie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Spółdzielczej 8.