Oferty pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH

VAN PUR S. A.

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• Umiejętność szybkiego przyswajanie nowych informacji;

Obowiązki:

• Prowadzenie procesu rozlewu piwa puszkowego oraz butelkowego,

• Profesjonalną obsługę i regulację maszyn i urządzeń,

• Dbałość o stan czystości na stanowisku pracy oraz o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń;

•Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowę o pracę,

• Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z możliwością rozwoju i awansu zawodowego,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań technicznych oraz poznania nowoczesnych technologii,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy i szeroki pakiet socjalny;

Sposób aplikowania: Zainteresowanych niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:k.turek@vanpur.com lub składanie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Spółdzielczej 8.