Oferty pracy

OPERATOR PRODUKCJI

VAN PUR S. A.

VAN PUR jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:

• Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji,

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność pracy w zespole;

• Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym;

Obowiązki:
  • • Czynny udział w procesie produkcji piwa,
  • • Bieżąca kontrola parametrów procesu produkcyjnego,
  • • Prowadzenie zapisów dotyczących przebiegu procesu produkcji,
  • • Dbałość o stan czystości na stanowisku pracy oraz o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń,
  • Efektywna współpraca z całym zespołem produkcyjnym celem osiągnięcia możliwie najlepszej jakości wyrobu;

•Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowę o pracę,

• Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań technicznych oraz poznania nowoczesnych technologii,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy i szeroki pakiet socjalny;

Sposób aplikowania: Zainteresowanych niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: k.turek@vanpur.com lub składanie osobiście osobiście w siedzibie firmy przy ul. Spółdzielczej 8.