Oferty pracy

telemarketer

AR Partners Sp. z o.o.

AR Partners to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych. Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, wprowadzają innowacje, tworzą sieć kontaktów i biznesowe rozwiązania. Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i leasingowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Branża: Bankowość i ubezpieczenia
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: telemarketer
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin, ul. Połczyńska 1
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera
  • między innymi znajomość programu Excel
  • dobra dykcja
  • wytrwałość w dążeniu do celu, elastyczność i otwartość
  • umiejętność pracy głosem
Obowiązki:
  • tworzenie bazy telefonicznej klientów z uwzględnieniem cech adresata
  • umawianie klienta z agentem oferującym określony produkt albo usługę
  • identyfikowanie potrzeb klienta i wyboru oferty

Umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Narzędzia do wykonywania pracy na stanowisku telemarketera.

Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na adres email a.nidzgorska@arpartners.pl