Oferty pracy

Doradca gospodarstw rolnych

Agraves Sp. z o.o.
Agraves

15 lat doświadczeń z gospodarstwami rolnymi, grupami producentów i agrobiznesem w zakresie: # doradztwa biznesowego # usług księgowych i podatkowych # usług prawnych # doradztwa finansowego # dotacji UE # rozwiązań IT

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Doradca gospodarstw rolnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Rejon Koszaliński i Pilski
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub srednie,
  • znajomość specyfiki działania gospodarstw rolnych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • obsługa komputera i aplikacji biurowych,
  • prawo jazdy kat. B (praca w terenie).
Obowiązki:
  • spotkania z gospodarstwami rolnymi,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów,
  • wspólna praca nad projektami doradczymi (finanse, dotacje UE, grupy producentów),
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
Firma oferuje:
  • umowę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny system pracy,
  • korzystanie z wieloletniego doświadczenia zespołu, który chętnie się nim dzieli,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • realizowanie własnych projektów,
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole,
  • szkolenia.
Sposób aplikowania: CV na adres: kadry@agraves.pl