Oferty pracy

Obsługa klienta online

JANEX SP. Z O. O.

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży elektrotechnicznej i oświetleniowej. Posiadamy salony stacjonarne oraz prowadzimy szeroką sprzedaż internetową w kraju i za granicą.

Branża: Obsługa klienta, call-center
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Obsługa klienta online
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • znajomości zagadnień związanych z handlem internetowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta online.
Obowiązki:
  • obsługa sklepu internetowego,
  • obsługa klienta online.
  • naszym pracownikom zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne,
  • życzliwą pomoc przy wdrażaniu się w struktury firmy oraz osiągnięcie założonych celów,
  • gwarantujemy Ci stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dogodne warunki wynagrodzenia z możliwością uzyskiwania premii i awansu na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce,
  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami, dbając o dobrą atmosferę w pracy,
  • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.
Sposób aplikowania: CV na adres biuro@janex.koszalin.pl