Oferty pracy

KIEROWNIK DZIAŁU ŻURAWI SAMOJEZDNYCH

Dźwigi-Kołobrzeg

Firma Dźwigi-Kołobrzeg Krzysztof Maślach istnieje na rynku od 1986 roku. Działamy głównie w branży usług dźwigowych, które świadczymy na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Przez kolejne lata istnienia na rynku, firma poszerzała swoją ofertę o kolejne jednostki sprzętowe. Współpracowaliśmy już z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU ŻURAWI SAMOJEZDNYCH
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Głównie siedziba firmy/Kołobrzeg
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie ( preferowany kierunek: Transport, Logistyka, Zarządzanie, Mechanika i Budowa Maszyn , Budownictwo)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • samodzielność i silna motywacja do osiągania sukcesów
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole Szukamy osoby, która jest operatywna , sumienna, posiada zdolności organizacyjne.
Obowiązki:

Opis stanowiska:

  • nadzór nad dokumentacją sprzętów,
  • koordynacja działań podległych pracowników
  • pozyskiwanie zleceń,
  • reprezentowanie firmy na zewnętrznych spotkaniach, szkoleniach itp.,
  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • zwiększanie udziału firmy dźwigi-kolobrzeg w rynku usług dźwigowych
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy ciekawych projektach branży dźwigowej
  • umowę o pracę
Sposób aplikowania: e-mail lub kontakt telefoniczny: biuro@dzwigi-kolobrzeg.pl, 502586489