Oferty pracy

Doradca Finansowy

Profi Credit

DORADCA/OPIEKUN Klienta KOSZALIN - Ostatnie Dni Rekrutacji Nie Zwlekaj KIM JESTEŚMY? Jesteśmy jedną z największych firm pożyczkowych. Na polskim rynku prowadzimy swoją działalność od 2004 roku, jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma. Spółka stale zatrudnia wykwalifikowanych fachowców tworzących kompetentny i otwarty na potrzeby różnych grup Klientów zespół ekspercki. Aktualnie poszukujemy kandydatów do Biura w KOSZALINIE. Nie zapomnij o dopisku! ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Doradca Finansowy
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

U nas będziesz miał/a szansę wykorzystać swój zapał i entuzjazm do:

  • profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta od pozyskania aż do obsługi posprzedażowej,
  • do sprzedaży wszelkich wariantów produktowych,
  • budowania długofalowych pozytywnych relacji z Klientem' do pozyskania nowego Klienta.
Obowiązki:

Twoje zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne, a sukces w naszej spółce opiera się na sukcesie naszych pracowników dlatego wybranym kandydatom oferujemy:

  • bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę),
  • wsparcie marketingowe(m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych),
  • pracę w przyjaznej firmie, nastawionej na współpracę, o kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.
  • Bezpieczny start„pod skrzydłami” doświadczonej kadry,
  • stała opieka Menagera,
  • atrakcyjny system wynagradzania (jedna z najwyższych prowizji na rynku, bo aż 5% od kwoty brutto),
  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami.
Firma oferuje:

To ostatnie dni rekrutacji! Nie zwlekaj!

Sposób aplikowania: Aplikuj! emilia.figlarz@proficredit.pl Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej! Nie zapomnij o dopisku! ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."