Oferty pracy

Księgowa / Księgowy ze znajomością języka niemieckiego

GiGroup

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Branża: Administracja
Stanowisko: Księgowa / Księgowy ze znajomością języka niemieckiego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze księgowości
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • Multizadaniowość, komunikatywność
Obowiązki:
  • Udział w szkoleniu za granicą
  • Transfer informacji o funkcjonowaniu działu księgowego z centrali do oddziału
  • Poprawne oraz terminowe wykonywanie operacji księgowych
  • Przygotowywanie zestawień i analiz
  • Udział w zamykaniu miesiąca
  • Wprowadzani danych do systemu
  • Praca zgodnie z procedurami firmy
Firma oferuje:
  • Umowa o pracę oraz premie uznaniowe
  • Codzienna pracę z językami obcymi
  • Dodatkowe świadczenia do wyboru w ramach pakietu benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, bony paliwowe, bony do różnych sklepów)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń (włączając kompetencje miękkie, szkolenia z obsługi programów oraz lekcje języków obcych)
Sposób aplikowania: CV biuro.gdansk@gigroup.com