Odwiedziło nas 5584924 osób

Zarejestrowanych: 12274

English version

[Patrycja Socha] Witam! Pilnie poszukuję osoby , która opracuje projekt plakatu ( A5) promującego firmę , jako pracodawcę na uczelni. Sprawa bardzo pilna. Chętnych proszę o kontakt 502 295 112 lu więcej>>

[Ula] Poszukuję pracy sezonowej z zakwaterowaniem. Aktualna książeczka zdrowia, doświadczenie w gastronomii i handlu. więcej>>

[Ewelina] Witam Mam do sprzedania podręcznik plus ćwiczenia \ do j. ang "Lifestyle" Poziom Intermediate, Iwona Dubnicka & Margaret O'Keeffe, wydawnictwo Longman. Podręczn iki używne tylko więcej>>

[Anna] udziele korepetycji dzieci i mlodziez szkolna jestem nauczycielką 5137 36423 więcej>>

[Anna] uziele korepetycji dzieci i młodziez szkolna jestem nauczycielką 5137 36423 więcej>>

[] WYKONAM:  Rysunki Techniczne dla I-ego roku Budownictwa  Projekty Domu Jednorodzinnego i Wielorodzinnego dla II-ego roku Budownictwa  Projekty z Konstrukcji Betonowych, Kon więcej>>

[Mariusz] Witam, jestem programistą z 4 letnim doświadczeniem zawodowym w pisaniu aplikacji w języku Java. Podejmę się stworzenia aplikacji desktopowej lub webowej w technologii J2SE/J2EE więcej>>

[cadact] r.cadact@gmail.com więcej>>

Praca stała

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów PK "Millennium"
AGENCJA ZATRUDNIENIA nr 6017
biuro karier

Oferta pracy zgłoszona przez firmę:

MPS International Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych. Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

brygadzista/-tka

Miejsce pracy: Koszalin

Nr ref. 8795/PR

Branża: inna

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
  • współpraca z mistrzem i innymi brygadzistami w celu realizacji planu produkcji
  • raportowanie produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • instruktaż nowych pracowników

DANE KONTAKTOWE

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: wioleta.iwanek@mps.koszalin.pl, w temacie wiadomości wpisując „Brygadzista/-tka”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Po zalogowaniu się do "MOJEGO CENTRUM KARIERY" będzie widoczny licznik odwiedzin oferty.

Warunkiem otrzymania pełnej informacji o ofercie pracy jest wypełnienie ankiety pierwszego kontaktu, osobiście w BK lub on-line
Osoby online: 22. Dzisiaj: 266