Odwiedziło nas 5975660 osób

Zarejestrowanych: 13166

English version 

[] Poszukiwany masażysta z doświadczeniem !!! CV prosimy wysyłać na adres mailowy zz@delfinhotel.pl, bądź osobiście w recepcji Spa w Hotelu Delfin Spa&Wellness**** w Dąbkach więcej>>

[Maria Gałka] JOB ON TIME Sp. z o.o. jest koszalińską agencją pracy tymczasowej . Oferujemy usługi na najwyższym poziomie z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji pracowników oraz obsługi ka więcej>>

[Anna] rubinek22222@wp.pl więcej>>

[Anna] Witam, rubinek 22222@wp.pl więcej>>

[] proszę podaj email więcej>>

[Anna] Witam, również pisaniem, proszę o kontakt poprzez e-mail więcej>>

[] Witam, Czy zajmuesz się również pisaniem prac lic. ( wczesnoszkolna) czy tylko pomoc w pisaniu?? więcej>>

[Maria Gałka] Job on Time Sp. z o.o. Poszukuje osób do wykładania towaru i obsługi kasy fiskalnej, -Liczba Wolnych miejsc: 5 -Miejsce pracy: Koszalin -Wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie. 8 więcej>>

Google

Aktualności

Kłamstwo a szukanie pracy

Rynek pracy jest pełen ludzi mówiących półprawdy lub wręcz kłamiących, aby dostać pracę. Zazwyczaj popycha ich do tego chęć wyolbrzymienia swoich osiągnięć lub ukrycia porażek. Jednak prawdomówność jest do pogodzenia ze sztuką autoprezentacji − trzeba tylko znać granicę i pilnować się, aby jej nie przekroczyć.

Co jest nie fair

Kłamstwo jest ewidentnym zaprzeczeniem prawdzie; to nie to samo, co podkreślenie korzystnych dla Ciebie faktów czy chwalenie się sukcesami. Dlaczego warto być uczciwym pisząc CV czy mówiąc na rozmowie kwalifikacyjnej? Po pierwsze, jest to moralne. Po drugie, należy pamiętać o starym przysłowiu: „kłamstwo ma krótkie nogi”.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy!

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Młodym i wykształconym łatwiej o pracę?

Czy to już tylko mit, że im wyższe wykształcenie, tym łatwiej i szybciej można znaleźć pracę? Jak wynika z raportu "Młodzi wykształceni, ale bezrobotni. Fakty i Mity" - nie do końca.

Szukanie pracy jak randkowanie!

Ubieganie się o pracę jest jak randkowanie: najważniejsze jest dobre pierwsze wrażenie. Pamiętaj, między okazywaniem zainteresowania a desperacją jest cienka linia. Ponadto, kontakty z pracodawcami to istne pole minowe – bardzo łatwo popełnić błąd, który eliminuje kandydata z dalszych etapów rekrutacji. Jak sobie z tym poradzić? Sprawdź, co na ten temat mówi Małgorzata Majewska, ekspert portalu monsterpolska.pl.

Jak dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej!

Jest kilka pytań, które nurtują niemal wszystkich kandydatów udających się na rozmowę kwalifikacyjną. Aby dobrze na niej wypaść, warto się do nich przygotować. Na wszelkie najbardziej nurtujące kwestie dotyczące procesu rekrutacji odpowiada ekspert portalu monsterpolska.pl.

Oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy z Koszalina

Oferty pracy zaktualizowane na dzień 20.08.2014 r

Nowe formy wsparcia osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie pozyskał dodatkowe Środki Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Adzuna ogłasza konkurs dla absolwentów, aby pomóc w pierwszym kroku ku karierze

Polscy absolwenci należą do najbardziej wykształconych na świecie, według najnowszych danych OECD* szacuje się, że co najmniej 70% młodych Polaków rozpocznie naukę na uczelni wyższej w trakcie swojego życia. Pomimo tego, że stopa bezrobocia spada wraz z poziomem wykształcenia (według danych GUS w I kw. 2014 wynosiła 28.3% dla osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym i gimnazjalnym, 11.6% dla osób z dyplomem uczelni wyższej), a absolwenci mają relatywnie dobrą sytuację na rynku, pierwszy krok ku karierze bywa najtrudniejszy.
 

IX Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska 2 - 5 października 2014

Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska to czterodniowe warsztaty organizowane, co roku na Śląsku przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce.

Facebook BK

Logo Millennium

Logo PK Logo PUP

XI Akademickie Targi Pracy 2013

Strona Absolwentów Politechniki Koszalińskiej - tuAbsolwent

Osoby online: 16. Dzisiaj: 92