Odwiedziło nas 6696938 osób

Zarejestrowanych: 14113

English version 

[maku] W czym mogę pomóc? Napisz szczegóły na e-mail macbal@wp.pl więcej>>

[Icek] Poszukuję osoby do pomocy przy projekcie programiastycznym z .NET więcej>>

[ETW] Nie masz planów na wakacje? Greece Experience – Europejski Program Wakacyjnych płatnych praktyk dla uczniów, studentów oraz absolwentów w Hotelach na Wyspach Greckich i Cypr więcej>>

[Łukasz] Jeśli nie masz czasu robić projektów na zaliczenie lub nie wiesz jak bądź nie chcesz ich robić to chętnie zrobię je za Ciebie. Specjalizacja SIS/OCIK. Kontakt: projekty_inz@o2.pl więcej>>

[] paznokcie żelowe akrylowe hybrydy stopy dłonie - zdj na fb Ewelina Grabowska zapraszam , chetne osoby prosze o okntak 886428723 więcej>>

[] MAM PYTANIE NIECH NAPISZE KTOS KTO WZNAWIA STUDIA NA INFORMA I JAK TA KWESTIA WYGLADA Z GORY DZIEKUJE więcej>>

[ktoś] Mam do sprzedania następujące książki: - Technika Wodno-Mułowa - Podstawy konstrukcji maszyn w inżynierii środowiska - Podstawy ochrony atmosfery - spalanie gazów - zmiany kli więcej>>

[paulina] Zostań Konsultantką Avon. Nawet 40% opustu na kosmetyki + przenty gratis. Tel. 517 834 831 więcej>>

Google

Aktualności

Zostań specjalistą od zarządzania sektorem ochrony zdrowia!

Rozpoczęła się rekrutacja do III edycji Liderów Ochrony Zdrowia. To jedyny taki w Polsce bezpłatny program dla studentów i absolwentów kierunków (do 26 roku życia):

Stypendia szkoleniowe dla studentów MaxROY.com

 E-Marketing to twoja pasja? Chcesz rozwijać swoją wiedzę w tej dziedzinie? W takim razie stypendium szkoleniowe zorganizowane przez firmę MaxROY.com może Ci w tym skutecznie pomóc. Już teraz masz szansę na poszerzenie swojej wiedzy z zakresy marketingu internetowego, dzięki szkoleniom organizowanym w ramach Search Marketing Week. 

Studencie, zabierz głos w imieniu pokolenia Y i wygraj iPada!

Rusza badanie opinii studentów realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) w ramach kampanii świadomościowej #jestemYgrekiem. nie jestem leniem. Poprzez udział w ankiecie młodzi ludzie mogą wyrazić swoją opinię i oczekiwania wobec wysokiej jakości staży i praktyk oraz pracodawców, którzy je oferują. Wśród uczestników badania zostanie wylosowana nagroda – iPad Air 32 GB. Badanie jest dostępne na stronie www.stazeipraktyki.pl. 

Rusza program praktyk studenckich w urzędach!

Ponad 16 tys. miejsc praktyk w 1500 urzędach i jednostkach administracji publicznej do końca roku – to oferta nowego rządowego programu, który umożliwi młodym zdobywanie doświadczenia zawodowego i ułatwi im start na rynku pracy. 

 

Formy wsparcie dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy

Powiatowy Urząd Pracy realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Widza Edukacja Rozwój 2014-2020 dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.

Bezpłatne warsztaty - coaching, autoprezentacja, wyznaczanie celów

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego wraz z  Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie realizującą Projekt MATRIX w ramach którego powstała m.in. innowacyjna platforma internetowa łącząca biznes, naukę i studentów zaprasza na cykl warsztatów.

Studencie, powiedz czego oczekujesz od rynku pracy

Rusza badanie opinii studentów realizowane w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery. Poprzez udział w ankiecie młodzi ludzie mogą wyrazić opinię na temat swoich oczekiwań wobec pracodawców ze szczególnym uwzględnieniem branży handlowo-spożywczej, a także ocenić wizerunek firm z tego sektora. Badanie jest dostępne na stronie http://smakkariery.pl/badanie. 

Oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy z Koszalina

Oferty pracy zaktualizowane na dzień 08.05.2015 r

Szkolenie "Zarządzanie projektami" w Koszalinie, 16-17 maja

Zapraszamy na szkolenie "Zarządzanie projektami" ze szczególnym uwzględnieniem dziedzin technicznych i biznesu.

Wygraj płatny staż – aplikuj do 15 maja!

Program Kariera to 100 płatnych staży w 19. branżach m.in. badań, finansów, HR, kontroli jakości, logistyki, marketingu, prawa, rachunkowości i reklamy. Staże w najlepszych polskich firmach czekają na studentów i absolwentów poniżej 30 roku życia.

Facebook BK

Logo Millennium

Logo PK Logo PUP

XI Akademickie Targi Pracy 2013

Strona Absolwentów Politechniki Koszalińskiej - tuAbsolwent

Osoby online: 44. Dzisiaj: 574