Odwiedziło nas 6029800 osób

Zarejestrowanych: 13325

English version 

[Agnieszka] POSZUKUJE DO PRACY BARMANA , KELNERÓW I KUCHARZA JEST TO PRACA W NIEMCZECH http://www.brauh aus-zur-post.de/ LINK PRZEDSTAWIA BAR DO KTOREGO SA POSZUKIWANI PRACOWNICY więcej>>

[tomek] Witam. Poszukuję 4 chętne osoby do liczenia pojazdów pod kątem projektu drogowego na ul. Władysława IV w Koszalinie. Kontakt: 605 931 279 więcej>>

[Ernest] Mam do zrobienia w całości projekt z PKM semestru 4. W skład projektu wchodzą obliczenia projektowe i sam projekt w programie CAD. Proszę zainteresowanych o informacje na maila. więcej>>

[] Poszukiwany masażysta z doświadczeniem !!! CV prosimy wysyłać na adres mailowy zz@delfinhotel.pl, bądź osobiście w recepcji Spa w Hotelu Delfin Spa&Wellness**** w Dąbkach więcej>>

[Maria Gałka] JOB ON TIME Sp. z o.o. jest koszalińską agencją pracy tymczasowej . Oferujemy usługi na najwyższym poziomie z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji pracowników oraz obsługi ka więcej>>

[Anna] rubinek22222@wp.pl więcej>>

[Anna] Witam, rubinek 22222@wp.pl więcej>>

[] proszę podaj email więcej>>

Google

Aktualności

Studia i co dalej?

Czy wiesz, co Cię czeka po opuszczeniu uniwersyteckich murów? Czy dobrze pokierujesz karierą i znajdziesz swoją pierwszą pracę? Odpowiedz sobie najpierw na kilka pytań i dobrze zaplanuj drogę wymarzonej kariery.

Szkolenie „Rozpoczęcie działalności gospodarczej a rozliczenia podatkowe” Koszalin, 25.09.2014

Centrum Biznesu FCIP zaprasza na szkolenie dla osób planujących oraz rozpoczynających działalność gospodarczą poświęcone zagadnieniom podatkowym, które należy znać na starcie własnego biznesu.

Młodzi na rynku pracy – czyli jak znaleźć pierwszą pracę!

Analizując portale z ogłoszeniami związanymi z pozyskaniem pracowników można stwierdzić, że jest ich bardzo dużo i osoby poszukujące pracy mają duży wybór. Fakty pokazują jednak, że bezrobocie nadal dotyka przede wszystkim ludzi młodych.

Graj o staż w koszalińskiej firmie!

Nasz Partner a-tom webski – jeden z większych w Polsce sklepów z akcesoriami GSM, przygotował konkurs dla osób, które chciałyby znaleźć ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie. 
 

Jak uspokoić nerwy na rozmowie kwalifikacyjnej?

Wszyscy kandydaci niecierpliwie czekają na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do wymarzonej pracy. Jednak kiedy ono nadchodzi, często nabierają obaw i lęków. Warto pamiętać o kilku ważnych zasadach, aby w tym ważnym dniu, nie dać się sparaliżować strachem.

Warsztatowe piątki 2014 – edycja jesienna

Zaplanowaliśmy kolejną, jesienną edycję warsztatowych piątków. Naukę czas zacząć – jak się uczyć łatwiej i przyjemniej – tego dowiecie się na naszym spotkaniu 19 września. Tego samego dnia zapraszamy was na spotkanie z Wolontariatem Europejskim – odsłonimy rąbka tajemnicy jak wyjechać za granicę za pomocą programu Unii Europejskiej. Poszukujecie pracy? To przyjdźcie na warsztat „Profesjonalne CV i list motywacyjny”. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Szkolenie z rozpoczynania działalności gospodarczej i pisania biznesplanu!

Centrum Biznesu FCIP zaprasza 18 września 2014 na bezpłatne jednodniowe szkolenie z rozpoczynania działalności gospodarczej i pisania biznes planu.

Czy umiesz wywrzeć dobre pierwsze wrażenie?

Każdy z nas słyszał to wiele razy i już jako dziecko zatknął się z opinią, że ma się tylko jedna szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Co więcej, powszechnie wiadomo, że ludzie wyrabiają sobie opinię na nasz temat już w pierwszych minutach spotkania.

Kłamstwo a szukanie pracy

Rynek pracy jest pełen ludzi mówiących półprawdy lub wręcz kłamiących, aby dostać pracę. Zazwyczaj popycha ich do tego chęć wyolbrzymienia swoich osiągnięć lub ukrycia porażek. Jednak prawdomówność jest do pogodzenia ze sztuką autoprezentacji − trzeba tylko znać granicę i pilnować się, aby jej nie przekroczyć.

Co jest nie fair

Kłamstwo jest ewidentnym zaprzeczeniem prawdzie; to nie to samo, co podkreślenie korzystnych dla Ciebie faktów czy chwalenie się sukcesami. Dlaczego warto być uczciwym pisząc CV czy mówiąc na rozmowie kwalifikacyjnej? Po pierwsze, jest to moralne. Po drugie, należy pamiętać o starym przysłowiu: „kłamstwo ma krótkie nogi”.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy!

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Facebook BK

Logo Millennium

Logo PK Logo PUP

XI Akademickie Targi Pracy 2013

Strona Absolwentów Politechniki Koszalińskiej - tuAbsolwent

Osoby online: 11. Dzisiaj: 205